وبسایت های اجاره خانه در هلند

آیا به دنبال محلی برای سکونت در هلند هستید؟ ما در این بخش وبسایت هایی را به شما معرفی خواهیم کرد تا با سهولت هرچه بیشتر در جست و جو بتوانید بهترین خانه ها یا اتاق ها را برای اسکان بیابید.همچنین وبسایت هایی که باید از آنها دوری کنید را نیر به شما معرفی خواهیم کرد.شما باید قبل از تایید کردن قرار داد شرایط را با دقت مطالعه کنید تا دریابید آیا مکانی که برای سکونت خود انتخاب کرده اید ارزش چرداختی شمارا دارد یا خیر.در بعضی موارد مورد انتخابی ممکن است زیادتر از حد انتظار شما خوب بنظر بیاید پس بهتر است مراقب همچین مواردی باشید و با دقت بیشتری به دنبال یافتن محلی مناسب برای سکونت باشید.

سایت های اجاره خانه در هلند

وبسایت های ملی توصیه شده عبارتند از:

OnlyExpats.nl (رایگان)

یکی از بهترین وبسایت های اجاره خانه در هلند است که بیشتر بر روی دانشجویان خارجی تمرکز دارد و برای سهولت در جست و جو و رفاه آن ها طراحی شده است. قیمت ها متفاوت اند، با این حال همیشه اتاق هایی در شهر های متفاوت برای متقاضیان یافت میشود و انتظارات آنها را براورده میکند.

IamExpat.nl (رایگان)

این وبسایت نیز برای دانشجویان خارجی طراحی شده. این وبسایت موتور جست و جوی بسیار قدرتمندی دارد و اتاق های متعددی در شهر های زیادی را در سر تا سر هلند میتواند جست و جو کند.

Esteon.nl (هزینه عضویت: اشتراک های، ۹.۹۵ یورو به ازای سه ماه و ۷.۹۵ یورو به ازای شیش ماه در این وبسایت در دسترس اند)

این وبسایت دسترسی به امکانات مورد نظر شما را به آسانی مهیا میکند. در این وبسایت مشاورین با درخواست توضیحات و جزئیات دقیق از امکانات درخواستی مکان مورد نظر شما، بودجه و موارد دیگر بهترین پیشنهادات را برای شما عرضه میدارند.
شما از طریق این وبسایت میتوانید به اطلاعات شمار بسیاری از خانه ها و اتاق ها برای سکونت دسترسی پیدا کنید. همچنین این وبسایت اپلیکیشنی را دارا است که از طریق آن می توانید به راحتی با تلفن همراه خود خانه ها و اتاق ها را برسی کنید.

سایت های اجاره خانه در هلند

Houselink.nl (هزینه عضویت: اشتراک های، ۱۰ یورو به ازای یک ماه، ۱۵ یورو به ازای شیش ماه و ۲۰ یورو به ازای یک سال در این وبسایت در دسترس اند)

این وبسایت دسترسی های گسترده ای برای خانه ها و اتاق های دانشجویی ندارد، اما در کنارش آپارتمان هایی مناسب و مقرون به صرفه را برای سکونت پیشنهاد می کند. همچنین شما می توانید از داشتن نعمت هم خانه بهره مند باشید.

Findroomate.nl (هزینه عضویت: اشتراک ۹.۹۵ یورو به ازای هر ۳۰ روز در این وبسایت در دسترس است)

این وبسایت دسترسی گسترده ای را برای جست و جوی اتاق های دانشجویی به شما می دهد. بعد از سه روز عضویت (به ارزش ۲.۹۵ یورو) حق عضویت به طور خودکار به ۹.۹۵ یورو به اضای ۳۰ روز افزایش پیدا می کند پس فراموش نکنید بعد از یافتن محل سکونت مورد نظر خود، از عضویت خود در وبسایت انصراف بدهید.

سایت های اجاره خانه در هلند

Kamernet.nl (هزینه عضویت: اشتراک های ‌۱۹ یورو به ازای ۱۵ روز و ۳۰ یورو به ازای هر ما در این وبسایت در دسترس هستند.)

یکی از وبسایت های اجاره خانه در هلند Kamernet.nl است که این وبسایت گران قیمت است، اما حجم دسترسی اتاق ها و خانه هایی که برای شما فراهم میکند میتواند جبرانی بر این گرانی باشد. متاسفانه دانشجو های بسیاری در این وبسایت موقعیت های خوبی برای یافتن مکان مورد پسند خود را در یک چشم بهم زدن از دست داده اند. این امر می تواند یافتن اتاق را با مشکل مواجه سازد به خصوص برای دانشجو های خارجی.

Rooming.nl (هزینه عضویت: اشتراک های ۱۹.۹۵ یورو به ازای ۱۴ روز، ۲۴.۹۵ یورو به ازای ۳۰ روز و ۲۹.۹۵ یورو به ازای ۶۰ روز در این وبسایت در دسترس اند)

متاسفانه این وبسایت فقط در هلند در دسترس است. این وبسایت دسته بندی های گسترده ای برای اتاق های دانشجویی دارد، اما وبسایت ارزانی نیست. اخبار خوبی به دنبال فعالیت های این وبسایت موجود است، البته خبر های ناگواری نیز در رابطه با این وبسایت میتوان شنید. پس خواهشمندیم که احتیاط کنید و قبل از تایید اتاق آنرا خوب برسی کنید.

Funda.nl (رایگان)

در این سایت وقتی پیشنهادات آپارتمانی را حذف کنید به اتاق های دانشجویی میرسید. البته ممکن از اجاره اتاق از طریق این وبسایت نیازمند حق کمیسیون برای دلال های ملکی باشد.

سایت های اجاره خانه در هلند

ما این وبسایت ها را توصیه نمی کنیم:

Thestudenthotel.com

این وبسایت و اتحادیه دانشجویان هلند زمانی دشوار را با یک دیگر سپری می کردند.ما هزینه های اسکان بالا و همچنین قوانینش در زمینه حقوق دانشجویان را تایید نمیکنیم.

Directwonen.nl

این وبسایت هزینه های غیر قانونی و سنگینی را از متقاضی ها درخواست میکند، این هزینه ها به ۶۰۰ یورو نیز میرسد. این امر به این معنا است که شما حتی قبل از این که بتوانید اتاقی برای اقامت خویش بیابید‌ باید هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید.

Housinganywhere.com

صاحب خانه های محل های سکونت در این وبسایت مورد تایید صلاحیت قرار نمیگیرند. بسیاری از اشخاصی که از طریق این وبسایت محل سکونتی را برای خود برگذیده اند، با صاحبان املاک معرفی شده از طریق این وبسایت دچار مشکل شده اند.

وبسایت های اجاره خانه در هلند

آمستردام

آیا به دنبال محلی برای سکونت در آمستردام هستید؟ میانگین پرداخت اجاره در آمستر دام ۴۶۲.۸۴ یورو است.اجاره ها در آمستردام گران قیمت ترین در میان تمامی شهر های هلند می باشد.گاهی پیدا کردن اتاق برای دانشجویان می تواند امری بسیار سخت و دشوار باشد.خوشبختانه، موقعیت های بسیاری برای یافتن منزلی مناسب موجود می باشد.

خوابگاه های دانشگاهی:

Uva.nl

ahk.nl

انجمن های خوابگاهی:

www.studentenwoningweb.nl

www.duwo.nl

www.stadgenoot.nl

وبسایت های اجاره خانه در هلند

وبسایت ها و سازمان های محلی:

www.asva.nl
این سازمان ممکن است خوابگاه هایی برای اقامت در دسترس داشته باشد. صاحبین املاک تایید صلاحیت میشوند و اجاره ها نیز در این وبسایت منصفانه اند.
هرچند محدودیت در تعداد اتاق برای این سازمان وجو دارد.

www.sfshousing.nl

www.kameramsterdam.nl

www.hoteljansen.nl

برای اقامت کوتاه مدت

www.hotelcasa.nl

www.studentexperience.nl

www.bluegray.nl

www.tijdelijkwonenamsterdam.nl

www.campusdiemenzuid.nl

www.socius-wonen.nl

 

مطالب مرتبط: کارآموزی در هلند | سطح امنیت در هلند | تدریس انگلیسی در هلند | بهترین شهر هلند برای زندگی

| ویزاری همراه در هلند | بیمه دانشجویان در هلند |سیستم نمره دهی در هلند

 

برای دریافت خدمات مشاوره تحصیلی به صفحه ی  رزرو وقت مشاوره مراجعه کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *