تحصیل
بازگشت

تحصیل در اتریش

 

اگر در خیابان های هر شهر اتریشی سرگردان هستید ، احساس می کنید وقتی شروع به تجربه آن افسانه های عجیب و غریب می کنید ، به موقع برگشته اید. اتریش از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار است و هر بیننده ای از زیبایی های خود شگفت زده می شود. شما به عنوان یک دانش آموز در اتریش ، شما فقط از زیبایی های بی شماری این کشور لذت نمی برید. همچنین در یکی از دانشگاه هایی که گزینه های عالی دانشگاهی را ارائه می دهد تحصیل خواهید کرد.

یکی از مزیت های بیشمار تحصیل و زندگی در اتریش ، قرار گرفتن در یکی از امن ترین کشورهای جهان و برخورداری از کیفیت بالای زندگی است. اگر یک بار در برنامه های متنوع اجتماعی که در هر یک از شهرهای مهم آن برگزار می شود ، می توانید فرهنگ و تاریخ باورنکردنی اتریش را کشف کنید. از نمایشگاه های هنری گرفته تا کنسرت ها ، نمایش های تئاتر و توپ های معروف – تقریباً همه چیز را می توانید پیدا کنید.

اتریش همچنین مقصد مناسبی برای متعصبان ورزش در فضای باز است. آلپ های اتریشی مکان مناسبی برای اسکی ، پیاده روی و کوهنوردی هستند.

مدرک تحصیلی عالی خود را در اتریش پیدا کنید!

 

تعداد بسیار زیادی از موسسات آموزش عالی ، یک سنت علمی طولانی و یک فضای یادگیری آزادانه ، اتریش را برای دانش آموزانی که به دنبال یک آموزش بین المللی هستند انتخاب ساده ای می کند.

دانشگاه های اتریش و همچنین شهرهای اتریش از محیط چند فرهنگی بسیار بالایی برخوردار هستند. بنابراین راحت است دانشجویان خارجی در اینجا تنظیم کنند. مدارک تحصیلی یا پژوهش متمرکز هستند یا شامل تمرینهای عملی به منظور توسعه مهارتهای یادگیری مبتنی بر مشکل شما هستند. دانشگاه های اتریش با بسیاری از مراکز تحقیقاتی محلی که پروژه هایی را در فیزیک کوانتومی ، زیست پزشکی ، فناوری نانو ، ارتباطات و فناوری های محیطی انجام می دهند ، همکاری می کنند.

 

چه چیزی در اتریش تحصیل کنید

 

از آنجا که موسیقی و هنرها تأثیر عمده ای بر فرهنگ و سنت های اتریش داشته اند ، می توانید انتظار داشته باشید که بسیاری از دانشگاه ها و آکادمی ها تعداد زیادی برنامه تحصیلی را برای این زمینه ها اختصاص دهند. با این حال ، همچنین می توانید مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد زیادی را در زمینه های مختلف ، از مدیریت بازرگانی ، علوم کامپیوتر ، گرفته تا زبان ها ، علوم سیاسی ، روانشناسی و مهندسی پیدا کنید.

در اینجا برخی از محبوب ترین گزینه های مطالعه در اتریش وجود دارد

 • کارشناسی ارشد بازاریابی در اتریش
 • کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی در اتریش
 • کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر در اتریش
 • کارشناسی ارشد مهندسی برق در اتریش

 

شهرهای مهم اتریش

 

وین دارای بیشترین تعداد دانشگاه در اتریش است. شهرهای دیگر اتریش که دارای انواع دانشگاه ها یا آکادمی ها هستند ، گراس ، سالزبورگ ، لینز ، گراس و اینسبروک هستند. شهرهای بسیار شهری مانند وین و لینز از جاذبه های فرهنگی بیشماری برخوردار هستند که با داشتن موزه ها ، تئاترها ، کافه ها و رستوران ها می توانند زندگی اجتماعی فعال شما را تحقق بخشند. درعوض ، در شهرهایی مانند اینسبروک یا سالزبورگ که در مناطق کوهستانی احاطه شده اند ، بیشتر می توانید اوقات فراغت خود را در وسط طبیعت ، پیاده روی یا اسکی در طول زمستان سپری کنید.

درباره تحصیل در وین اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دانشگاه ها و کالج ها برای شرکت در اتریش

 

اتریش دارای بیش از 50 موسسه آموزش عالی است که به شرح زیر تقسیم می شود:

22 دانشگاه دولتی (از جمله دانشگاه های تحقیقاتی و دانشگاه های هنر)
21 دانشگاه علوم کاربردی
13 دانشگاه خصوصی

نمونه دانشگاه های اتریش:

 

FH Kufstein Tirol – دانشگاه علوم کاربردی
Krems University Danube

WU (دانشگاه اقتصاد و تجارت وین)

مرکز مدیریت MCI اینسبروک – مدرسه کارآفرینی®

اطلاعات کاربردی

نحوه اقدام به تحصیل دانشگاه های اتریش

 

برای اکثر دانشگاه های اتریش می توانید با ارسال فرم درخواست به همراه کلیه اسناد درخواستی ، بصورت آنلاین اقدام کنید. با این وجود ، همیشه توصیه می شود که با دانشگاه منتخب خود ثبت نام کنید ، زیرا در برخی موارد ، مجبور خواهید بود که مدارک را نیز از طریق پست ارسال کنید.

تمام اسناد و مدارک درخواست مورد نیاز را با دقت بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که همه آنها به انگلیسی یا آلمانی ترجمه شده اند. به عنوان مثال ، یک مدرک لیسانس یا معادل بین المللی شناخته شده آن شرط اصلی هنگام ثبت نام برای کارشناسی ارشد در دانشگاه در اتریش است.

حتماً بدانید که شرایط زبان چیست و آیا باید قبل از ثبت نام در یک برنامه مدرک مهارت های زبان انگلیسی را اثبات کنید.نحوه عملکرد شما به عنوان دانشجویی را نشان دهید و حتماً بدانید که میانگین درجه معدل شما (GPA) در طول تحصیلات شما چه بوده است.

برای کمک به شانس خود برای رفتن به اتریش ، حتماً در بیش از یک دانشگاه اقدام کنید!
حتماً مدرک دانشگاه اتریش را دریافت کنید

گذراندن دوره های آمادگی: این نوع دوره ها باعث می شود دانش آموزان دارای مدرک تحصیلی قبل از شروع دوره کارشناسی ارشد خود یا سایر برنامه های تحصیلات تکمیلی ، از یک دوره آموزشی اضافی برخوردار شوند. یک برنامه قبل از M.B.A. ، Pre-Law یا Pre-Medicine و همچنین سایر دوره های پایه یا آمادگی را امتحان کنید که به شما امکان می دهد در برنامه مدرک تحصیلی مورد نظر خود تحصیل کنید.

انگلیسی خود را از طریق یک دوره آمادگی زبان انگلیسی بهبود ببخشید: اگر در اتریش در یک برنامه مدرک شرکت می کنید ،

بعضی اوقات شما نیاز دارید تا ثابت كنید كه مهارتهای زبانی شما به اندازه كافی برای شركت در كلاس ها و درک سخنرانی ها خوب است. این دوره ها همچنین شما را برای هر یک از آزمون های زبان انگلیسی که دانشگاه ها نیاز دارند ، آماده می کند.
آزمون های زبان انگلیسی

بیش از 200 برنامه آموزش انگلیسی در اتریش وجود دارد.

دانشگاه های اتریش می خواهند اثبات كنند كه شما مهارت های خوب انگلیسی زبان دارید ، به این ترتیب كه می توانید به راحتی در دوره های آنها موفق شوید. تقریباً تمام دانشگاههای اتریش این امتحانات رسمی انگلیسی را می پذیرند:

آیلتس
تافل
C1 پیشرفته

هزینه اقامت
بازگشت
درباره
بازگشت
ویزای دانشجویی
بازگشت
مجوز کار
بازگشت
نحوه درخواست
بازگشت

فرم ارزیابی تحصیلی

 • ثبت فرم ارزیابی بصورت رایگان و انلاین
 • امکان انتخاب چند کشور و رشته مورد علاقه جهت بررسی
 • بررسی شرایط شما توسط کارشناسان پذیرش تحصیلی
 • دریافت نتیجه بررسی و پیشنهادات، کارشناسان درخصوص شرایط پرونده شما برای دریافت پذیرش تحصیلی
 • بررسی شرایط شما و خانواده توسط کارشناسان ویزای تحصیلی
 • دریافت نتیجه بررسی و پیشنهادات، کارشناسان ویزا در خصوص شرایط پرونده شما برای دریافت ویزای تحصیلی کشور مدنظر
 • دریافت مشاور انلاین از کارشناسان ما پس از دریافت نتیجه فرم
 • دریافت مشاوره در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز هریک از دانشگاه های هدف
 • بهره مندی از مشاوره حضوری در دفتر تهران
+ اطلاعات بیشتر
درخواست فرم ارزیابی

ارتباط با کارشناسان

شما می توانید برای برای ارتباط با کارشناسان استادی پلن و دریافت مشاوره رایگان از لینک زیر اقدام بفرمایید.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.