کالج Toronto School of Management  – کالج مدیریت تورنتو  یک دانشکده ابتکاری است که طیف وسیعی از برنامه های مربوط به صنعت را ارائه می دهد . ما در تلاشیم تا نسل بعدی رهبران را توسعه و الهام بخشیم.

مدرسه ما در قلب مرکز شهر تورنتو  در مرکز تجاری و اقتصادی کانادا واقع شده است و برای  توسط شرکت های برجسته آمریکای شمالی احاطه شده است. دانش آموزان با کشف فرصت های شغلی بی شماری و جاذبه های بی شمار محلی در چند قدمی موفقیت هستند.

رشته های ارائه شده توسط کالج مدیریت تورنتو:

 • Diploma in Business Administration Co-op (daytime and evening)
 • Diploma in Business Management Co-op (daytime and evening)
 • Diploma in Business Management
 • Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op
 • Diploma in Fundamentals of Hospitality and Tourism Co-op (evening)
 • Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op
 • Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management
 • Diploma In Data Analytics Co-op
 • Diploma in Digital Marketing Specialist Co-op
 • Diploma in Cybersecurity Specialist Co-op
 • Certificate in Business Essentials Co-op
 • Certificate in Customer Service Excellence Co-op
 • Preparatory Course for ACCA Examination

کالج ما که در میان برخی از شرکت ها و سازمان های برجسته آمریکای شمالی واقع شده است ، محیطی ایده آل را برای دانشجویانی که مشتاق غرق شدن در یک جامعه تجاری پر جنب و جوش و فعالیت های متنوع فرهنگی هستند ، ارائه می دهد.

چرا با ما مطالعه کنیم؟

دانشکده خبره ای که از پیشرفت شما پشتیبانی می کند

دانشکده مجرب ما صدها سال دانش صنعت را برای به اشتراک گذاشتن با دانشجویان خود دارد ، پشتیبانی کامل خود را ارائه می دهد و پیشرفت شما را مرتباً بررسی می کند.

برنامه های Co-Op که مطالعات را با کار واقعی مرتبط می کند

اکثر مدارک تحصیلی ما شامل آموزش در محل کار ، تلفیق تحصیلات در کلاس شما با تجربه کار عملی نظارت شده است که مستقیماً با اهداف علمی و شغلی شما مرتبط است. ما با بیش از ۷۰ شریک تعاونی در طیف وسیعی از صنایع مشارکت داریم.

موقعیت مناسب در مرکز شهر تورنتو

کالج ما به راحتی در یک خط اصلی مترو واقع شده است ، نزدیک به ترکیبی از فضاهای تجاری ، مسکونی و خرده فروشی – اطمینان از نزدیک بودن هر آنچه را که نیاز دارید.

تمرکز بر تجربه خود

ما به طور مداوم عملکرد و رضایت شما را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه ما نیازهای پیشرفت تحصیلی و شخصی شما را برآورده می کند و همچنین با خواسته های دنیای تجارت ارتباط دارد.

امکانات هنر

کلاسهای بزرگ و مطبوع ما با تجهیزات پیشرفته چندرسانه ای ، ارتباطات اینترنتی و تجهیزات صوتی مجهز شده اند که یک محیط یادگیری مطلوب را فراهم می کند. شما قادر خواهید بود از رایانه ها و WiFi رایگان ما برای تکالیف کلاس های خود استفاده کنید و با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنید.

با داشتن مجموعه دانشجویی متنوع از بیش از ۸۰ کشور جهان ، ما از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کنیم و مشاوران ما نیز در ارائه راهنمایی های پایان به پایان در هر مرحله تلاش می کنند.

نمونه کارها برنامه گسترده ما از تجارت ، مهمان نوازی و گردشگری و حسابداری تا برنامه های کلان داده ، بازاریابی دیجیتال ، تجزیه و تحلیل داده ها و امنیت سایبری را شامل می شود – همه آنها توسط اعضای هیئت علمی باتجربه ما که در زمینه های خود متخصص هستند آموزش داده می شود.

تمرکز علمی ما بر روی یادگیری عملی و عملی است تا مهارت هایی را فراهم کند که شما را برای دنیای تجارت آماده کند. با مشارکت در تجربه کار با شرکای ما ، قادر خواهید بود تئوری هایی را که در کلاس آموخته اید در یک محل کار واقعی به کار بگیرید و ببینید که چگونه تصمیمات و راه حل ها گرفته می شوند.

ما در TSoM ، مانند بسیاری از کارفرمایان امروز ، اهمیت تجربه واقعی کار را درک می کنیم. به همین دلیل ما با بیش از ۱۰۰ کارفرما همکاری کرده ایم تا مکان های تعاونی مرتبط با برنامه تحصیلی شما را برای همه دانشجویان ما تضمین کنیم ، تا اطمینان حاصل کنید که از برنامه خود بیشترین بهره را خواهید برد.

شبکه گسترده ما بدان معنی است که فارغ از اینکه رشته شما انتخاب شده باشد ، می توانیم تضمین کنیم که همه دانشجویان تعاونی در منطقه مربوط به برنامه تحصیلی خود قرار می گیرند. برای پشتیبانی از م coلفه تعاونی و جستجوی شغل پاره وقت خود ، می توانید از منابع خدمات شغلی ما که در آن ارائه می دهیم استفاده کنید:

کارگاه های آموزشی شغلی: کمک های شخصی با رزومه ، نامه های جلدی و سایر مطالب خود بازاریابی و تهیه مصاحبه
پشتیبانی از طریق فرایند درخواست شغل: ارزیابی مناسب بودن فرصت های شغلی تعاونی ، بازدید از محل کار تعاونی و / یا نظارت بر مراقبت بین شما و کارفرما در صورت لزوم
جلسات اطلاع رسانی کارفرمایان و نمایشگاه های شغلی: برگزاری نمایشگاه های تجاری ، نمایشگاه های شغلی و رویدادهای شبکه ای ویژه مناطق مختلف برنامه

ما با برخی از بزرگترین بازیگران این صنعت همکاری کرده ایم تا دانشجویان خود را به مهارت در جدیدترین ابزارها و نرم افزارها آموزش دهیم. شرکای ما شامل خدمات وب آمازون ، CompTIA ، موسسه بازاریابی دیجیتال ، Oracle Hospitality ، Quickbooks و Tableau هستند که به چند مورد اشاره می کنند! با این مهارت ها ، ما می دانیم که شما پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک سرمایه ارزشمند برای هر شرکتی برجسته خواهید بود.

علاوه بر این ، مسیر آکادمیک شما را قادر می سازد تا برای ادامه تحصیل در یک دانشگاه کانادا ، برنامه های دیپلم تجارت یا دوره آمادگی آزمون ACCA را مطالعه کنید.

ما می خواهیم نحوه یادگیری دانش آموزان را تغییر دهیم. از طریق ترکیبی از برتری تحصیلی و تجربه کاری کانادایی با شبکه گسترده ما از شرکای تعاونی ، دانشجویان ما پس از فارغ التحصیلی کاملاً مجهز می شوند تا پیشرفت کنند.

دلایل :

 • ارائه تخصصی رشته مدیریت در تورنتو کانادا
 • شهریه پایین به نسبت سایر کالج ها
 • دریافت بورسیه تحصیلی