Guelph University – دانشگاه گولف یک دانشگاه دولتی تحقیقاتی است که در سال ۱۹۶۴ در منطقه ی گولف واقع در انتاریو کانادا تاسیس شد. دانشگاه در فضایی به مسافت ۳۳۰ هکتار با ساختمان هایی پوشیده از سنگ آهک واقع شده است. محوطه اصلی دانشگاه ۴۱۲ هکتار است که شامل ۱۶۵ هکتار محوطه دانشگاه گولف و یک پارک تحقیقاتی ۱۲ هکتار ی است. در دانشگاه گولف بیش از ۲۱۰۰۰ دانشجو به تحصیل مشغول هستند که تنها ۵ درصد از این دانشجویان را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاه گولف ۱۳۱۶ نفر هستند که به تدریس و پژوهش در دانشگاه اشتغال دارند.

در خصوص سیستم آموزشی دانشگاه گولف لازم به ذکر است, دانشجویان دانشگاه گولف می توانند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در بیش از ۸۰ رشته به تحصیل بپردازند. این دانشگاه، بهترین دانشگاه در زمینه ی علوم کشاورزی می باشد و یکی از بهترین سیستم های مسکن دانشجویی را در بین دانشگاه های کانادا به دانشجویان اختصاص می دهد. محوطه ی دانشگاه گولف دارای امکانات قابل توجهی است؛ از جمله مجتمع علوم تابستانی که بزرگترین مرکز آموزش و تحقیق در آمریکای شمالی است.

بر اساس رتبه بندی موسسه تایمز در سال ۲۰۱۹ دانشگاه گلف در بین دانشگاه های جهان رتبه ای در محدوده ی ۶۰۰-۵۰۱ را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در برخی رشته ها همچون دامپزشکی رتبه ی ۴ جهانی را به خود اختصاص داده است و از این نظر در بین دانشگاه های جهان در زمینه ی دامپزشکی سرآمد است. این دانشگاه در بین دانشگاه های جوان جهان (کمتر از ۵۰ سال تاسیس) رتبه ی ۷۳ را به خود اختصاص داده است. همچنین کتابخانه ی McLaughlin در شش طبقه منابع متعددی برای دانشجویان این دانشگاه فراهم آورده است.

 

بهترین دلایل برای تحصیل در دانشگاه

  • سریع ترین دانشگاه های رو به رشد در جهان
  • تحصیل در یکی از ۱۰ مکان برتر جهت زندگی در کانادا
  • تحصیل در شهر موسیقی کانادا
  • امکان برخورداری از بورس های تحصیلی در سال اول ورود به دانشگاه
۲۸۶۸۷تعداد دانشجو
۴۸۳ +رنکینگ
۰........
۰........

برای اطلاع از شرایط دانشگاه

با ما در ارتباط باشید