تحصیل
بازگشت

تحصیل در سوئیس

اگر دانشجویی هستید که عاشق شکلات ، چیزهای سطح بالا و مناظر زیبا هستید ، سوئیس برای شما مناسب بود.

علاوه بر این ، جمعیت مهربان ، مغازه ها و اقتصاد عالی و فضای بین المللی ، جایی که دانش آموزان و مردم از سراسر جهان در جستجوی تحصیلات عالی و شرایط زندگی هستند.

ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس داشته باشیم که تصمیم شما برای تحصیل در سوئیس چقدر عالی است ، اما می توانیم جزئیات بیشتری را بیان کنیم و برخی از کلیشه های yodelling و بانک های سایه دار را که در آن افراد متبحر پول خود را حفظ می کنند ، بشکنیم.
چرا تحصیل در سوئیس؟

به نظر می رسد سوئیس نوع کشوری است که از همه چیز برتری دارد: از روانشناسان بزرگی مانند یونگ و پیاژه گرفته تا ورزشکار و زنانی مانند فدرر و هینگیس و حتی فیزیکدانان زمینی مانند انیشتین – درجه ها و رشته ها از سطح بالایی برخوردار هستند.

همچنین ، سوئیس در قلب اروپا واقع شده است و با توجه به همه شوخی ها در مورد چگونگی جمع و جور بودن کشورها ، جای تعجب نیست که بتوانید فقط در یک بعد از ظهر به 3 کشور سفر کنید و حداکثر تجربه واقعی بین المللی را تجربه کنید.
برای تحصیل در سوئیس

سوئیس به خاطر موقعیت بی طرف و در عین حال ویژه ای که در اتحادیه اروپا دارد مشهور است. با دیدن بهترین بانکداران و بهترین وکلا ، جای تعجب ندارد که بهترین و بدنبال ترین مدارک تحصیلی در سوئیس در رشته هایی مانند:

مدارک مالی در سوئیس
مدرک MBA در سوئیس
مدرک حقوق بین الملل در سوئیس
مدارک ریاضی در سوئیس
مدارک تجاری بین المللی در سوئیس

 

 

شهرهای مهم سوئیس

سوئیس پایتختی غیرقانونی ندارد ، به این معنی که هیچ شهری به عنوان پایتخت شناخته نمی شود. با این حال ، شهر de facto که به عنوان کرسی دولت شناخته شده است ، برن است.

و چون سوئیس همه چیز را برای ما آسانتر نمی کند ، بزرگترین شهر این کشور زوریخ است.

فقط یک مکان خوب وجود ندارد. می توانید انتخاب خود را از لیست زیر بگیرید:

تحصیل در زوریخ
تحصیل در برن
تحصیل در لوزان
تحصیل در ژنو
تحصیل در مونترو
تحصیل در Neuchâtel

کدام دانشگاه ها برای شرکت در سوئیس

سوئیس دارای چندین دانشگاه شگفت انگیز است که سیستم آموزشی آن بسیار درجه بندی شده است ، و دانشجویان بین المللی به برنامه های آن مانند این سرزمین موعود می پردازند.

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، همیشه می توانید این دانشگاه ها را که از صمیم قلب توصیه می کنیم بررسی کنید:

دانشکده مدیریت پایداری (SUMAS)
دانشکده آموزش عالی سوئیس
موسسه آدولف مرکل
Università Della Svizzera Italiana Lugano
دانشگاه سنت گالن (HSG)
UBIS – دانشگاه بازرگانی و مطالعات بین المللی ژنو

اطلاعات کاربردی
نحوه درخواست دانشگاه های سوئیس

سوئیس برخلاف سایر کشورها ، وب سایت یا مرکز برنامه خاصی ندارد که بتواند اسناد شما را مدیریت کند و از طرف شما اقدام کند.

همانطور که ایستاده است ، شما به سادگی باید وب سایت برنامه ای را که انتخاب کرده اید بررسی کنید:

برنامه آنلاین را تکمیل کنید.
هزینه برنامه را پرداخت کنید؛
قبل از انقضای مهلت ، تمام مدارک لازم را بارگذاری کنید.

از آنجا که هر مدرک و دانشگاه الزامات خاص خود را دارد ، شما باید توجه داشته باشید و لیست مدارک را با دقت بررسی کنید.

معمولاً اسناد مورد نیاز عبارتند از:

نسخه چاپی و امضا شده از فرم درخواست شما.
دو عکس گذرنامه؛
کپی از I.D.
رونوشت های رسمی آکادمیک ، از هر دانشگاهی که در آن شرکت کرده اید.
دیپلم دبیرستان یا مدرک لیسانس شما؛
گواهی های مهارت زبان برای آلمانی ، فرانسوی یا انگلیسی.
رزومه؛
شواهدی مبنی بر پرداخت هزینه برنامه؛
مقاله شخصی یا نامه انگیزه.

اگر همچنین می توانید اطمینان حاصل کنید که در دانشگاه پذیرفته شده اید:

نحوه عملکرد شما به عنوان دانشجویی را نشان دهید ، و حتماً بدانید که میانگین درجه درجه شما (GPA) در طول تحصیلات شما چه بوده است.
می توانید با اطمینان از درخواست بیش از یک دانشگاه ، شانس خود را برای رفتن به سوئیس افزایش دهید!

راه های مفید برای اطمینان از واجد شرایط بودن در دانشگاه سوئیس

گذراندن دوره های آمادگی: این نوع دوره ها باعث می شود دانش آموزان دارای مدرک تحصیلی قبل از شروع دوره کارشناسی ارشد خود یا سایر برنامه های تحصیلات تکمیلی ، از یک دوره آموزشی اضافی برخوردار شوند. یک برنامه قبل از M.B.A. ، Pre-Law یا Pre-Medicine و همچنین سایر دوره های پایه یا آمادگی را امتحان کنید که به شما امکان می دهد در برنامه مدرک تحصیلی مورد نظر خود تحصیل کنید.

انگلیسی خود را از طریق یک دوره آمادگی زبان انگلیسی بهبود ببخشید: اگر در سوئیس در یک برنامه مدرک شرکت می کنید ، باید ثابت کنید که مهارت های زبانی شما به اندازه کافی خوب است که در کلاس ها شرکت کنید و سخنرانی ها را بفهمید. برخی از مدارس به آلمانی ، ایتالیایی یا فرانسوی نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر به مهارت های انگلیسی قوی نیاز دارند. این دوره ها همچنین شما را برای هر یک از آزمون های زبان انگلیسی که دانشگاه ها نیاز دارند ، آماده می کند
آزمون های زبان انگلیسی

سوئیس سه زبان رسمی دارد: آلمانی ، فرانسوی و ایتالیایی.

زبانی که degre شماست

 

 

آموزش خواهد بستگی به جایی دارد که شما می خواهید برای آن اقدام کنید. علاوه بر این ، بیشتر دانشگاه ها برنامه های گسترده ای را نیز آموزش داده اند که به زبان انگلیسی تدریس می شود.

گواهینامه های مهارت لازم برای ارائه ، بسته به زبان مورد نظر برای تحصیل ، عبارتند از:

برای آلمانی: DSH، TestDaF، OSD، telc و موارد دیگر؛
برای فرانسوی: DELF یا DALF؛
برای انگلیسی: IELTS یا TOEFL.

اگر گواهی زبان ندارید ، می توانید در دانشگاه آزمون زبان بگیرید و آنها می توانند تصمیم بگیرند که آیا سطح شما برای تکمیل تحصیلات شما کافی است یا خیر.

این گزینه در همه دانشگاه ها موجود نیست ، بنابراین همیشه با موسسه بررسی کنید!

هزینه اقامت
بازگشت

هزینه زندگی در سوئیس

تحصیل در سوئیس چطور است؟

در سوئیس احساس خانه خواهید کرد. با توجه به اینکه مطمئن نیستم کشور مبدأ شما چیست ، این یک فرض عالی است ، اما من از محیط بین المللی حمایت شده ام.

دانشجویانی که تحصیلات خود را در خارج از کشور به اشتراک می گذارند ، همواره مردم و بازار متنوع ملیتهایی را که دانشگاه ها در آن قرار دارند تحسین می کنند.

همچنین مسافت بین دانشگاه ، پردیس ، کتابخانه و مواردی از این دست با توجه به کشور و شهرها بسیار کوچک می تواند باشد ، اما فضاها برای دانشجویان زیبا و مناسب هستند.

نکته دیگر به نفع سوئیس این است که دانشگاه ها در اینجا بیشتر بر روی مقالات و پایان نامه ها تمرکز می کنند ، نمره ای که بعد از بررسی کل فرآیند یادگیری شما اهدا می شود ، نه فقط در دوره هایی که شب قبل در آن تحصیل کرده اید.

شهریه در سوئیس

سوئیس ، که در اتحادیه اروپا نیست ، بین هزینه شهریه دانشجویان اروپایی و غیر اروپایی تبعیضی قائل نیست. به همین دلیل است که هر دو گروه شهریه شهریه یکسان را که به طور متوسط ​​1.600 یورو در سال ، برای مدارک لیسانس و کارشناسی ارشد پرداخت می کنند.

در مقایسه ، درجه های دکترا می تواند حدود 100 یا 200 یورو در سال هزینه داشته باشد.

با این وجود ، بسته به زمینه ای که می خواهید در آن تحصیل کنید ممکن است قیمت آن بستگی داشته باشد و افزایش یابد. برای مثال ، پزشکی می تواند تا 16000 یورو در سال هزینه داشته باشد.

دانشجویانی که با برنامه مبادله ای به سوئیس می آیند ، هیچ شهریه ای را پرداخت نمی کنند ، در حالی که دانشگاه های فریبرگ ، لوسرن ، نوچاتل ، سنت گالن ، زوریخ و لوگانو شهریه اضافی برای دانشجویان خارجی پرداخت می کنند.
اسکان ، مسکن ، غذا و سایر هزینه ها

سوئیس یکی از گرانترین کشورها در اروپا است ، اما هر سکه ای ارزش آن را دارد ، دلیل آن این است که سطح زندگی چقدر بالا است و یک حقوق متوسط ​​تا چه اندازه بالا می رود. برای زندگی در آنجا به عنوان یک دانشجو ، باید حداقل 1200 یورو در ماه بودجه داشته باشید.

اما ، به خاطر این توضیحات ، می توانیم برخی از قیمت های استاندارد را که در مغازه ها پیدا خواهید کرد بگوییم ، و اینکه هزینه اقامت و حمل و نقل برای شما چقدر خواهد بود.

برای مثال:

1 لیتر شیر می تواند 1.30 یورو باشد.
یک نان 500 گرم 2.30 یورو است.
یک وعده غذایی در یک رستوران ارزان قیمت می تواند حدود 20 یورو باشد.
هزینه حمل و نقل ماهانه شما می تواند تا 65 یورو برسد.
اجاره ماهانه در یک آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز می تواند تا 1.000 یورو هزینه داشته باشد.

متوسط ​​حقوق ماهانه NET می تواند در حدود 4.000 یورو باشد ، اما این به رشته تحصیلی شما بستگی دارد ، شما چند سال است که این پست را به دست آورده اید ، و اگر کارورزی هستید یا یک کارمند دائمی هستید.

درباره
بازگشت

درباره کشور سوئیس

 

کشور سوئیس (انگلیسی: Switzerland، آلمانی: Schweiz، فرانسه: Suisse، ایتالیایی: Svizzera) با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس (به لاتین: Confoederatio Helvetica)، کشوری است در اروپای غربی که از شمال با کشور آلمان، از شرق با کشور اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با کشور ایتالیا و از غرب با کشور فرانسه همسایه است.

این کشور ۷٫۵ میلیون نفر جمعیت[۱] و مساحتی بالغ بر ۴۱٬۲۹۰ کیلومتر مربع دارد.[۲] سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال تککانتون و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند.

پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با ۸۰۰۰۰ دلار برای هر نفر[۲] از بالاترین‌ها در جهان است.

سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند

ریشه شناسی نام سوییس سوییس یعنی جنگلی که سوخته و برای احداث بناپاکسازی شده باشد(مستدبه کتاب مکانهای جهان نشرمک فارلندلندن) ( ISBN 0-7864-1814-1شابک.Room, Adrian (2003) Placenames of the World. London: MacFarland and C)که میتواندباواژه سوز وسوختن فارسی همریشه باشد.

سوئیس دارای سابقهٔ طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به‌طوری‌که این کشور از سال ۱۸۱۵ تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است.[۳] این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.

تأسیس کشور سوئیس در تاریخ ۱ اوت ۱۲۹۱ ذکر می‌شود و این روز در سوئیس تعطیل ملی است. براساس گزارش واحد اطلاعات اقتصادی اکونومیست درباره استاندارد کیفیت زندگی، سوئيس بهترین و بالاترین سطح کیفیت زندگی در جهان را دارد.

 

تاریخچه کشور سوئیس

سلت‌ها اولین ساکنان سوئیس بودند. تیره‌ای از این قوم که هلوتیا (Helvetia) نام دارند پیش از تسلط رومیان بر سوئیس، در کوهستان‌های ژورا و آلپ ساکن شدند و آنجا را هلوتیا نامیدند.

هلوتیا در سال ۵۸ پیش از میلاد به تصرف ژولیوس سزار امپراتور روم درآمد. در قرن پنجم میلادی ژرمن‌ها به این سرزمین وارد و در ساحل غربی رود آر ساکن شدند. ژرمن‌ها و اقوام بورگون (Burgun) و فرانک جامعه‌ای مستقل تشکیل دادند.

آن‌ها در سال ۶۳۹ میلادی دولتی را بنیان گذاشتند که بعدها فرانسه نامیده شد. در سدهٔ نهم بین سوابیا (Swabia) و بورگوندی‌ها (Burgundians) تقسیم و در سال ۱۰۳۳ تحت نظارت امپراتوری مقدس روم وحدت پیدا کردند.

حکومت منطقه در قرن سیزدهم بین کنت‌ها و خاندان هابسبورگ) و حکمرانان محلی تقسیم شد. در سال ۱۲۹۱ سه منطقهٔ آوری (Uri) و شویتس (Schwyz) و اونتروالدن (Unterwalden) اتحادیه‌ای تشکیل دادند که اساس کنفدراسیون سوئیس قرار گرفت.

 

درباره سوئیس 300x200 - کشور سوئیس

 

احزاب مهم کشور سوئیس

 • حزب سوسیال دموکرات
 • حزب رادیکال دموکرات
 • حزب مردمی دموکراتیک مسیحی (مخالف با تمرکز قدرت)
 • حزب مردمی سوئیس (معتقد بر انزواطلبی و ملت محوری)
 • حزب سبز
 • حزب لیبرال
 • حزب مردمی انجیلی پروتستان
 • اتحاد دموکراتیک فدرال
 • حزب کارگر سوئیس

جغرافیا کشور سوئیس

سوئیس با مساحت ۴۱٬۲۸۵ کیلومتر مربع کشور نسبتاً کوچکی است و با جمعیت ۸/۳ میلیونی دارای تراکم جمعیت متوسطی به اندازه ۲۰۷ نفر در هر کیلومتر مربع است. این تراکم در مناطق جنوبی سوئیس که کوهستانی است کمتر از میانگین است، درحالی که قسمت‌های شمالی پرتراکم ترند.

سوئیس به‌طور کلی به سه منطقه جغرافیایی تقسیم می‌شود: کوه‌های آلپ سوئیس، ناحیه میتلاند یا فلات سوئیس و کوه‌های ژورا در ناحیه شمال‌غربی و حوالی مرز فرانسه.

 

شهرهای سوییس

 

فهرست شهرهای بیش از ده هزار نفر بر اساس حروف الفبا:

شهربخش‌های سوئیسکانتون‌های سوئیسجمعیتجمعیت با حومه
اروُبخش اروکانتون ارگو۱۵٬۲۰۰
اربرگبخش اربرگکانتون برن۳٬۲۰۰
اربوُرگبخش زوفنژانکانتون ارگو۶٬۳۰۰
ادلیزویلبخش هورگنکانتون زوریخ۱۵٬۶۰۰
افولترن ام البیبخش افولترنکانتون زوریخ۱۰٬۱۰۰
اُنیوبخش لوگنوتیسینو۳٬۶۰۰
اگلبخش اگلکانتون وو۷٬۶۰۰
الش ویلبخش ارلوشمبزل‌کونتری۱۸٬۲۰۰
الدورفکانتون اوری۸٬۶۰۰
الستتانرنتلکانتون سنت گالن۱۰٬۴۰۰
آمری ویلبخش بیشوفزوزلکانتون تورگو۱۱٬۲۰۰
اپانزلبخش اپانزلاپانزل اینرودان۵٬۵۰۰
اربونبخش اربونکانتون تورگو۱۳٬۱۰۰
ازکونابخش لوکارنوتیسینو۵٬۰۰۰
اوبونبخش اوبونکانتون وو۲٬۶۰۰
اوانشبخش اوانشکانتون وو۲٬۵۰۰
برکانتون زوگ۱۹٬۷۰۰
بدانبخش بدان، ارگوکانتون ارگو۱۶٬۳۰۰
بازلکانتون بزل استات۱۶۵٬۰۰۰۴۸۶٬۰۰۰
بلانزونابخش بلانزوناتیسینو۱۶٬۸۰۰
برنبخش برنکانتون برن۱۳۱٬۶۰۰۳۴۹٬۰۰۰
برومونستهبخش سورسهکانتون لوتسرن۲٬۳۰۰
بیسکابخش ریویراتیسینو۵٬۸۰۰
بیل/بینبخش بیلکانتون برن۴۹٬۳۰۰
بیننژانبخش ارلوشمبزل‌کونتری۱۴٬۲۰۰
بریسفلدانبخش ارلوشمبزل‌کونتری۱۰٬۳۰۰
بیشوفزوزلبخش بیشوفزوزلکانتون تورگو۵٬۵۰۰
بودریبخش بودریکانتون نوشتل۵٬۰۰۰
بور سن پیربخش آنترومونکانتون وله۲۰۰
برامگرتانبخش برامگرتانکانتون ارگو۵٬۷۰۰
بریگبخش بریگکانتون وله۵٬۰۰۰
بروگبخش بروگکانتون ارگو۹٬۲۰۰
بوکبخش وردانبرگکانتون سنت گالن۱۰٬۲۰۰
بولبخش گرویرکانتون فریبورگ۱۱٬۶۰۰
بولکبخش بولککانتون زوریخ۱۴٬۲۳۱
بورگدورفبخش بورگدورفکانتون برن۱۴٬۶۰۰
کروژکانتون ژنو۱۸٬۱۰۰
شمکانتون زوگ۱۴٬۴۰۰
شتل سن دونیبخش وو وزکانتون فریبورگ۴٬۴۰۰
شوربخش پلوسورکانتون گروبوندان۳۱٬۹۰۰
کونتهبخش کونتهکانتون وله۶٬۵۰۰
کوپهبخش نیونکانتون وو۲٬۴۰۰
کوسونهبخش کوسونهکانتون وو۲٬۶۰۰
کروگلیوبخش لوگنوتیسینو۸۰۰
کودروفنبخش اوانشکانتون وو۸۰۰
کولیبخش لووکانتون وو۱٬۷۰۰
دووبخش پرتیگو/دووکانتون گروبوندان۱۰٬۹۰۰
دلمونبخش دلمونکانتون ژورا۱۱٬۴۰۰
دیسنوفانبخش دیسنوفانکانتون تورگو۳٬۱۰۰
دیه تیکونبخش دیه تیکونکانتون زوریخ۲۱٬۷۰۰
دوباندورفبخش اوستهکانتون زوریخ۲۲٬۵۰۰
ابیکونبخش لوتسرنکانتون لوتسرن۱۱٬۳۰۰
اشلانبخش اشلانکانتون وو۴٬۵۰۰
اگلیزوبخش بولککانتون زوریخ۳٬۱۰۰
انسیودلنبخش انسیودلنکانتون شوئیز۱۲٬۸۰۰
الگبخش ونترتورکانتون زوریخ۳٬۶۰۰
آمنبخش اوکدورفکانتون لوتسرن۲۶٬۹۰۰
ارلکبخش ارلککانتون برن۱٬۱۰۰
استویه لو لکبخش بروآکانتون فریبورگ۴٬۶۰۰
فروآنفلدبخش فروآنفلدکانتون تورگو۲۲٬۰۰۰
فرینبکبخش اوفکانتون شوئیز۱۳٬۸۰۰
فریبورگبخش سرین/سانکانتون فریبورگ۳۲٬۰۰۰۹۶٬۰۰۰
ژنوکانتون ژنو۱۷۷٬۵۰۰۴۹۳٬۰۰۰
گلانبخش نیونکانتون وو۱۰٬۱۰۰
گلروکانتون گلرو۵٬۷۰۰
گوردولابخش لوکارنوتیسینو۳٬۹۰۰
گوسوسنت گالنکانتون سنت گالن۱۷٬۰۰۰
گراندکوربخش پیرنکانتون وو۷۰۰
گراندسونبخش گراندسونکانتون وو۲٬۷۰۰
گرفانسهبخش اوستهکانتون زوریخ۵٬۲۰۰
گرانشانبخش لوبرنکانتون سولوتورن۱۶٬۰۰۰
گروننژانبخش ان ویلکانتون زوریخ۲٬۸۰۰
گرویربخش گرویرکانتون فریبورگ۱٬۴۰۰
اریزوآپنزل آوسررودن۱۵٬۵۰۰
ارمانسکانتون ژنو۸۰۰
هورگنبخش هورگنکانتون زوریخ۱۷٬۶۰۰
هورببخش لوتسرنکانتون لوتسرن۱۲٬۳۰۰
اوت ویلبخش ترکل‌اوئلدکانتون برن۴٬۶۰۰
ایلانزبخش سورسلواکانتون گروبوندان۲٬۳۰۰
ایلنو افروتیکونبخش پففیکونکانتون زوریخ۱۴٬۹۰۰
ایتیژانبخش برنکانتون برن۱۰٬۸۰۰
کزورستولبخش زورزککانتون ارگو۴۰۰
کلنیوبخش زورزککانتون ارگو۲٬۸۰۰
کولتانبخش بولککانتون زوریخ۱۷٬۰۰۰
کونیزبخش برنکانتون برن۳۷٬۹۰۰
کروزلنژانبخش کروزلنژانکانتون تورگو۱۶٬۹۰۰
کریئنبخش لوتسرنکانتون لوتسرن۲۵٬۱۰۰
کوسناخت (مایلن)مایلنکانتون زوریخ۱۲٬۶۰۰
کوسناختکوسناختکانتون شوئیز۱۱٬۳۰۰
لشو دو فوندبخش لشو دو فوندکانتون نوشتل۳۶٬۹۰۰
لنوو ویلبخش لنوو ویلکانتون برن۳٬۴۰۰
لسرزبخش کوسونهکانتون وو۱٬۷۰۰
لتور دو پلزبخش وو وهکانتون وو۱۰٬۴۰۰
لتور دو ترمبخش گرویرکانتون فریبورگ۳٬۳۰۰
لو لاندورونبخش نوشتلکانتون نوشتل۴٬۳۰۰
لو لوکلبخش لو لوکلکانتون نوشتل۱۰٬۲۰۰
لکلهبخش اوربکانتون وو۱۵۰
لشانبخش مرککانتون شوئیز۶٬۶۰۰
لانسیکانتون ژنو۲۶٬۱۰۰
لانژانتلبخش ارواژانکانتون برن۱۴٬۴۰۰
لوفونبخش لوفونبزل‌کونتری۵٬۰۰۰
لوفانبورگبخش لوفانبورگکانتون ارگو۱٬۹۰۰
لوپانبخش لوپانکانتون برن۲٬۷۰۰
لوزانبخش لوزانکانتون وو۱۲۹٬۲۷۳۳۱۷ ۰۲۰
لانزبورگبخش لانزبورگکانتون ارگو۷٬۵۰۰
لوکبخش لوککانتون وله۳٬۳۰۰
لیکتانستگتوگژانبورگکانتون سنت گالن۱٬۸۰۰
لستلبخش لستلبزل‌کونتری۱۲٬۶۰۰
لیتوبخش لوتسرنکانتون لوتسرن۱۶٬۱۰۰
لوکارنوبخش لوکارنوتیسینو۱۴٬۲۰۰
لوزونبخش لوکارنوتیسینو۶٬۰۰۰
لوگنوبخش لوگنوتیسینو۵۷٬۴۹۴۱۳۰٬۰۰۰
لوتریبخش لووکانتون وو۸٬۴۰۰
لوسرنبخش لوتسرنکانتون لوتسرن۵۷٬۳۰۰
لیسبخش اربرگکانتون برن۱۰٬۸۰۰
میانفلدبخش لاندکرکانتون گروبوندان۲٬۳۰۰
مارتینیبخش مارتینیکانتون وله۱۴٬۰۰۰
میانمایلنکانتون زوریخ۱۱٬۵۰۰
ملنژانبخش بدان، ارگوکانتون ارگو۴٬۳۰۰
ماندریزیوبخش ماندریزیوتیسینو۶٬۱۰۰
میرنکانتون ژنو۱۹٬۳۰۰
مونتهبخش مونتهکانتون وله۱۴٬۹۰۰
مونتروبخش وو وهکانتون وو۲۲٬۵۰۰
مورکوتبخش لوگنوتیسینو۷۰۰
مورژبخش مورژکانتون وو۱۳٬۸۰۰
مودونبخش مودونکانتون وو۴٬۲۰۰
موتیهبخش موتیهکانتون برن۷٬۷۰۰
مونشانستنبخش ارلوشمبزل‌کونتری۱۱٬۶۰۰
مونسنژانبخش کونولفنژانکانتون برن۱۰٬۷۰۰
موریبه برنبخش برنکانتون برن۱۲٬۳۰۰
مورتانبخش سیکانتون فریبورگ۵٬۵۰۰
موتانزبخش ارلوشمبزل‌کونتری۱۶٬۷۰۰
نوشتلبخش نوشتلکانتون نوشتل۳۱٬۶۰۰
نوزان ام رفلکانتون شفوزان۱۰٬۰۰۰
نکیرککانتون شفوزان۱٬۷۰۰
نیدوبخش نیدوکانتون برن۶٬۷۰۰
نیونبخش نیونکانتون وو۱۶٬۳۰۰
اوفترنژانبخش زوفنژانکانتون ارگو۱۰٬۲۰۰
اولتانبخش اولتانکانتون سولوتورن۱۶٬۲۰۰
اونکسکانتون ژنو۱۶٬۵۰۰
اوپفیکونبخش بولککانتون زوریخ۱۲٬۴۰۰
اورببخش اوربکانتون وو۵٬۰۰۰
اورسیربخش آنترومونکانتون وله۲٬۷۰۰
اوسترمندیژانبخش برنکانتون برن۱۵٬۲۰۰
پیرنبخش پیرنکانتون وو۷٬۴۰۰
پورانتروییبخش پورانتروییکانتون ژورا۶٬۶۰۰
پرتلنبخش لستلبزل‌کونتری۱۴٬۹۰۰
پریبخش لوزانکانتون وو۱۰٬۷۰۰
پولیبخش لوزانکانتون وو۱۶٬۱۰۰
رپه ویلژوناسی گستهکانتون سنت گالن۲۵٬۲۰۰
روژانزبرگبخش دلزدورفکانتون زوریخ۴۰۰
روژانزدورفبخش دلزدورفکانتون زوریخ۱۵٬۲۰۰
ریناچبخش ارلوشمبزل‌کونتری۱۸٬۵۰۰
رونانبخش لوزانکانتون وو۱۷٬۵۰۰
رنوبخش آندلفنژانکانتون زوریخ۱٬۳۰۰
رنکرنتلکانتون سنت گالن۳٬۲۰۰
رنفلدانبخش رنفلدانکانتون ارگو۱۰٬۷۰۰
ریکته ویلبخش اورژانکانتون زوریخ۱۰٬۸۰۰
ریانکانتون بزل استات۲۰٬۰۰۰
ریوا سن ویتلبخش ماندریزیوتیسینو۲٬۳۰۰
رولبخش رولکانتون وو۴٬۲۰۰
رومن موتیه آنویبخش اوربکانتون وو۴۰۰
رومونبخش گلنکانتون فریبورگ۳٬۸۰۰
رورشکرورشککانتون سنت گالن۸٬۶۰۰
روبخش گلنکانتون فریبورگ۹۰۰
روتیبخش ان ویلکانتون زوریخ۱۱٬۰۰۰
سیونبخش مارتینیکانتون وله۱٬۵۰۰
سن موریسبخش سن موریسکانتون وله۳٬۶۰۰
سن پرکسبخش مورژکانتون وو۴٬۲۰۰
سن اورسانبخش پورانتروییکانتون ژورا۷۰۰
سلابخش لوگنوتیسینو۲٬۳۰۰
سنت گالنسنت گالنکانتون سنت گالن۷۰٬۰۰۰
سرگانسرگان ارلانکانتون سنت گالن۴٬۸۰۰
سرنانکانتون اوبولدان۹٬۳۰۰
شفوزانکانتون شفوزان۳۳٬۷۰۰
شیلورانبخش دیه تیکونکانتون زوریخ۱۳٬۲۰۰
اشووتساشووتسکانتون شوئیز۱۴٬۰۰۰
سامبرانشهبخش آنترومونکانتون وله۷۰۰
سامپکبخش سورسهکانتون لوسرن۳٬۶۰۰
سیربخش سیرکانتون وله۱۴٬۳۰۰
سیونبخش سیونکانتون وله۲۷٬۶۰۰
سولوتورنبخش سولوتورنکانتون سولوتورن۱۵٬۱۰۰
سپیهبخش نیودرسیمانتلکانتون برن۱۲٬۰۰۰
سپره تانبکبخش بدان، ارگوکانتون ارگو۱۰٬۰۰۰
سپلوژانبخش انترنکانتون گروبوندان۴۰۰
ستفامایلنکانتون زوریخ۱۲٬۰۰۰
ستانکانتون نیدولدان۷٬۳۰۰
ستکبورنبخش ستکبورنکانتون تورگو۳٬۲۰۰
ستفیسبورگبخش تونکانتون برن۱۴٬۶۰۰
ستن ام رنکانتون شفوزان۳٬۰۰۰
سورسهبخش سورسهکانتون لوتسرن۸٬۰۰۰
تل ویلبخش هورگنکانتون زوریخ۱۵٬۹۰۰
تونکسکانتون ژنو۱۲٬۸۰۰
تونبخش تونکانتون برن۴۰٬۰۰۰
توزیبخش انترنکانتون گروبوندان۲٬۵۰۰
انترسئانبخش انترلکانکانتون برن۵٬۱۰۰
اوزنکسی گستهکانتون سنت گالن۵٬۴۰۰
اوستهبخش اوستهکانتون زوریخ۲۸٬۷۰۰
اوزویلبخش ویلکانتون سنت گالن۱۲٬۰۰۰
ولانژنبخش ول دو روزکانتون نوشتل۴۰۰
ورنیهکانتون ژنو۲۹٬۴۰۰
ورسوآ ژه اوکانتون ژنو۱۱٬۱۰۰
وو وهبخش وو وهکانتون وو۱۵٬۷۰۰
وینو، ووبخش اگلکانتون وو۴٬۱۰۰
ویسپبخش ویسپکانتون وله۶٬۵۰۰
ولکه ویلبخش اوستهکانتون زوریخ۱۴٬۳۰۰
ودانویلبخش اورژانکانتون زوریخ۱۹٬۳۰۰
ولدانبورگبخش ولدانبورگبزل‌کونتری۱٬۲۰۰
ولانستدتسرگان ارلانکانتون سنت گالن۴٬۶۰۰
ولیزولانبخش بولککانتون زوریخ۱۲٬۰۰۰
واژان آن در اربخش واژانکانتون برن۱٬۹۰۰
وردانبرگوردانبرگکانتون سنت گالن۹۰
وتنژانبخش بدان، ارگوکانتون ارگو۱۸٬۱۰۰
وتزیکونبخش انویلکانتون زوریخ۱۸٬۷۰۰
ویدلیزبکبخش واژانکانتون برن۲٬۲۰۰
ویلبخش ویلکانتون سنت گالن۱۶٬۶۰۰
ویل لیزوبخش ویل لیزوکانتون لوسرن۷٬۱۰۰
ونترتوربخش ونترتورکانتون زوریخ۹۷٬۳۰۰
ولانبخش برامگرتانکانتون ارگو۱۳٬۷۰۰
ورببخش کونولفنژانکانتون برن۱۱٬۰۰۰
ایوردون لبنبخش ایوردونکانتون وو۲۳٬۴۰۰
زوفنژانبخش زوفنژانکانتون ارگو۱۰٬۳۴۹
زولیکونمایلنکانتون زوریخ۱۱٬۹۰۰
زوگکانتون زوگ۲۳٬۲۰۰
زوریخزوریخکانتون زوریخ۳۶۶٬۴۴۵۱٬۱۰۲٬۰۰۰
بد زورزکبخش زورزککانتون ارگو۳٬۹۰۰


موسسات
بازگشت
ویزای دانشجویی
بازگشت

ویزای تحصیلی سوئیس

 

ملی ویزا D

چه زمانی باید شروع کنم؟

3 ماه

شما باید حداقل 3 ماه قبل از شروع برنامه مدرک خود اقدام به درخواست کنید.
حساب بانکی مسدود شده

نه

حساب بانکی لازم نیست
مدت ویزا

ناشناس

مقامات ویزا مدت زمانی را برای ویزا معتبر ذکر نمی کنند.
چگونه درخواست شود

می توانید با سفارت سوئیس در ایران قرار ملاقات ویزا را از طریق تلفن برنامه ریزی کنید. اسناد برنامه خود را به آنجا بیاورید و بیومتریک خود را بگیرید.
زمان انتظار برای گرفتن ویزا

1 تا 90 روز

پس از مصاحبه ، مراحل درخواست نهایی می تواند حداکثر 1 تا 90 روز قبل از دریافت ویزا در نهایت طول بکشد.

هزینه ویزا

69 دلار

قیمت استاندارد ویزا D ملی 69 دلار است
هزینه بیمه درمانی

247 دلار

برای تأمین بیمه درمانی باید 247 دلار پرداخت کنید
هزینه های دیگر

هیچ موردنیاز نیست

اگر شما مقیم ایران هستید ، دیگر نیازی به پرداخت سایر هزینه ها نیست.

اثبات مهارت های زبان

ضروری

شما به عنوان ساکن ایران باید مهارت های زبانی خود را ثابت کنید.
معاینه پزشکی

هیچ مورد نیاز نیست

هیچ گونه معاینه پزشکی برای ساکنان ایران لازم نیست.

مجوز کار
بازگشت
نحوه درخواست
بازگشت

فرم ارزیابی تحصیلی

 • ثبت فرم ارزیابی بصورت رایگان و انلاین
 • امکان انتخاب چند کشور و رشته مورد علاقه جهت بررسی
 • بررسی شرایط شما توسط کارشناسان پذیرش تحصیلی
 • دریافت نتیجه بررسی و پیشنهادات، کارشناسان درخصوص شرایط پرونده شما برای دریافت پذیرش تحصیلی
 • بررسی شرایط شما و خانواده توسط کارشناسان ویزای تحصیلی
 • دریافت نتیجه بررسی و پیشنهادات، کارشناسان ویزا در خصوص شرایط پرونده شما برای دریافت ویزای تحصیلی کشور مدنظر
 • دریافت مشاور انلاین از کارشناسان ما پس از دریافت نتیجه فرم
 • دریافت مشاوره در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز هریک از دانشگاه های هدف
 • بهره مندی از مشاوره حضوری در دفتر تهران
+ اطلاعات بیشتر
درخواست فرم ارزیابی

ارتباط با کارشناسان

شما می توانید برای برای ارتباط با کارشناسان استادی پلن و دریافت مشاوره رایگان از لینک زیر اقدام بفرمایید.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.