کشور هلند از جمله کشور های پرترافیک در جهت دریافت ویزا برای ایرانی ها است. این کشور ایرانی های زیادی را در خود جای داده و به همین علت توانسته یکی از بهترین کشور ها برای اقامت دائمی باشد. گرفتن وقت سفارت هلند با شرایط خاصی همراه است که در این مقاله قصد داریم تا بهذشکل خلاصه آن را برای شما بیان کنیم با ما همراه باشید.

سفارت هلند

سفارت هلند

آدرس سفارت هلند در ایرانی ، تهران، فرمانیه، دیباجی جنوبی، نبش ارغوان غربی، پلاک ۶۰ است که برای وقت گرفتن دو گزینه برای مراحعه کنندگان وجود دارد که عبارت اند از :

• وقت های مربوط به ویزاهای کوتاه مدت
• وقت های مربوط به ویزاهای بلند مدت

ویزای های کوتاه مدت شامل ویزای هایی می شود که که افراد قصد دارند برای مدت کوتاهی ( بین ۱ تا ۹۰ روز ) در کشور هلند اقامت داشته باشند. این نوع ویزا معمولا برای این دسته از متقاضیان صادر می شود:

• توریستی
• دیدار از خانواده و دوستان
• نمایشگاهی
• تجاری
• کارآموزی
• دوره های تخصصی
• فرهنگی و هنری
• ورزشی
• پزشکی

برای دریافت ویزای کوتاه مدت فرد باید به کارگزاری سفارت هلند به میدان هروی پاساژ هروی سنتر مراجعه کند. توجه داشته باید که در این مرکز که مورد تایید سفارت هلند است تنها کار دریافت مدارک بر عهده داشته و در صدور یا عدم صدور ویزا ها هیچگونه دخالتی نخواهد داشت و تنها این مرکز کار دریافت مدارک را بر عهده دارد.

چه مدارکی برای سفارت هلند لازم است؟

برای دریافت ویزای در هر نوع شما باید تمامی مدارک هویتی خود را داشته باشید. این مدارک شامل :

مدارک شناسایی

از جمله مدارکی که به سفارت هلند باید ارائه دهید، مدارک شناسایی است. شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه، عکس، کارت پایان خدمت، سند ازدواج و … می باشد.

مدارک شغلی

این مدارک باید شامل گواهی اشتغال به کار، مرخصی، سابقه بیمه تأمین اجتماعی و … می باشد. این مدارک را باید به درستی و با مهر و سربرگ های رسمی ارائه دهید.

مدارک مالی

این مدارک شامل تمکن مالی، گردش حساب، سند ملکی و … است. البته سند ملکی می تواند متعلق به یک اتومبیل هم باشد که حداقل قیمت آن صد میلیون تومان باشد.

مدارک سفر

این مدارک هم بسیار مهم هستند. واچر هتل، بیمه نامه مسافرتی، رزرو بلیط هواپیما ، دعوت‌نامه و … از جمله این مدارک هستند.

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند
برای دریافت وقت سفارت هلند نیاز به پیچیدگی یا برنامه خاصی نیست. شما می‌توانند خود یا از طریق موسسه با مشاوران این کار را انجام دهید. استفاده از مشاوران برای گرفتن وقت سفارت هلند عقلانی تر است. زیرا این افراد تبخیر و تجربه بیشتری در این زمینه داشته و بهتر می‌توانند نتیجه دریافت کنند.

نوبت دهی سفارت هلند به علت شلوغی بیش از حد این سفارت کمی وقت گیر است. معمولا تاخیر زیادی برای ایرانیان در این سفارت می‌خورد. این تاخیر از ۵۹ تا ۹۰ روز متغییر است. حدودا وقت سفارت ۹۰ تا ۵۰ روز بین ۳ ماه برای افراد است. در این بازده زمانی شما می‌توانند تمامی مدارک خود را آماده کنید.

برای گرفتن وقت سفارت خود شما هم میتوانید اقدام کنید اما به خاطر حساسیت بالا و طولانی بودن وقت های سفارت هلند این کار رو اصلا پیشنهاد نمیکنیم اگر شما تجربه گرفتن وقت سفارت هلند دارید را کسی از دوستان هست که این کار را انجام میدهد با کمک ایشان اقدام به انجام این کار نمایید.

 

مراحل و شرایط پرداخت هزینه به سفارت هلند

بعد از بررسی مدارک شما در کارگزاری در نهایت شما باید مبلغ ۶۰ یورو برای سفارت و ۲۹ یورو خدمات کارگزاری به صندوق تحویل دهید ناگفته نماند که نرخ ها با توجه به سن متقاضیان متفاوت است.

• از ۱۲ سال بالاتر ۶۰ یورو
• بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو
• زیر ۱ تا ۶ سال رایگان

ناگفته نماند که مبلغ ۲۹ یورو برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله شما عزیزان را با نحوه وقت سفارت هلند آشنا کردیم. برای دریافت این وقت بهتر است با مشاوران یا موسسه های مربوط استفاده کنید. موسسه استادی پلن قادر است این کار را برای شما با دقت بالا انجام دهند. Study plan با چندین شال سابقه در زمینه مشاوره مهاجرت تمامی سوالات شما را پاسخ داده و هر نیازی را در این راستا از نظر گرفتن وقت سفارت، نحوه دریافت ویزا داشته باشید را رفع می‌کند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *